//Foliowa czapeczka on

Najpierw celowo zatrzymujemy wodę w zbiornikach retencyjnych, żeby pokazać jak bardzo planeta płonie. Strach świetnie się sprzedaje, to sprawdzone w ostatnich latach. Przy okazji pomagamy zapewnić warunki do nadchodzącej powodzi, wysuszona ziemia temu sprzyja. Więcej strachu i więcej propagandy.

Nadchodzą opady, było to wiadome od kilku dni, woda dalej w zbiornikach retencyjnych. Powodzie, stan wyjątkowy. Propaganda na całego, histeria klimatyczna, dobry rząd daje, znowu więcej strachu.

Woda opada - olbrzymie zniszczenia czyli olbrzymie odbudowy. Znowu wkracza rząd, widziany jako zbawca. Przy okazji ma świetną podkładkę żeby dodrukować więcej kasy.

Nie ma dla rządzących żadnych minusów takiej sytuacji. Ofiary w ludziach? Poudaje się, że przykro, a zresztą pewnie głosowali na PiS. Starty w mieniu? To świetna okazja na kolejne sztuczne pompowanie GDP. Żadne z tych ofiary przecież nie dotyczą wierchuszki.

Daleki jestem od twierdzenia, ze tusk zwoził wodę beczkowozami po nocach #pdk ale jak to mówią, nie można pozwolić dobremu kryzysowi się zmarnować

//Foliowa czapeczka off

#teriespiskowe

12