Koledzy to już koniec. Mamy ostatni dzień na ratunek klimatu, albo jutro koniec świata #takaprawda

38

Mamy to. Rosjanie* się boją. Nawet u Helwetów.

Dzisiaj spotkałem laskę w psim parku. I widząc ze po francusku kiepsko jej idzie. To mówię czy na angielski woli. No i po gadce jakie to wspaniałe psy mamy (tak mamy psiarze) pytam skąd jest.

- from Russia

-A ja Paliak (а я поляк).

Laska zbladła. I bla bla bla. Ja taka nie jestem, ja polityka to nie, po obu stronach giną ludzie, duży kraj ta Rosja, ale ogólnie to nie wiem.

I czy nie wpłynie to nasze relacje?

*Nie mówię tu o wszystkich Rosjanach. Podczas przyjazdu pierwszych Ukr do CH pracowałem z zajebistymi osobami z paszportem rosyjskim.

#takaprawda

10

Niezapomniany smak dzieciństwa

#takaprawda

25