Mili Państwo, w poniedziałek spłonę razem z planetą, a tak naprawdę to nie bo prognoza się pozmienia 10 razy do tego czasu. w aplikacji microsoftu jeszcze inne bzdury.
w każdym razie najróżniejsze krasnale klimatyczne mają używanie, muszą skrzętnie wykorzystać okienko pogodowe żeby straszyć jak to się nam wszystko zawali by wyciągnąć od nas jeszcze więcej hajsu bo niebawem znowu będzie zimno i #pogoda, a nie #klimat
w każdym razie najróżniejsze krasnale klimatyczne mają używanie, muszą skrzętnie wykorzystać okienko pogodowe żeby straszyć jak to się nam wszystko zawali by wyciągnąć od nas jeszcze więcej hajsu bo niebawem znowu będzie zimno i #pogoda, a nie #klimat
Alpragen
3
PostironicznyPowerUser
3
borubar
3
Podawałem mapki z tego samego czasu tylko z bardziej wiarygodnych źródeł. Czasem całości a czasem jakiegoś obszaru (np Europy albo połowy Afryki) który on zaznaczał na czerwono a było wyraźnie widać że powinno być zaznaczone na niebiesko.
PostironicznyPowerUser
4
Dps
0
PostironicznyPowerUser
1
stawo73
4
PostironicznyPowerUser
4