Mili Państwo, w poniedziałek spłonę razem z planetą, a tak naprawdę to nie bo prognoza się pozmienia 10 razy do tego czasu. w aplikacji microsoftu jeszcze inne bzdury.

w każdym razie najróżniejsze krasnale klimatyczne mają używanie, muszą skrzętnie wykorzystać okienko pogodowe żeby straszyć jak to się nam wszystko zawali by wyciągnąć od nas jeszcze więcej hajsu bo niebawem znowu będzie zimno i #pogoda, a nie #klimat

9

@PostironicznyPowerUser, Przez większość roku jest chłodno, a latem jest ciepło. Kto by pomyślał (na pewno nie klimatyczne szury).
@Alpragen, a tego ananasa pamiętasz? niestety wygasił działalność na wypoku bo zapewne mu źródełko z hajsem wyschło (pewnie przez suszę hydrologiczną spowodowaną zmianami klimatu)
@PostironicznyPowerUser, zawiesił działalność bo uparcie demaskowałem jego kłamstwa.

Podawałem mapki z tego samego czasu tylko z bardziej wiarygodnych źródeł. Czasem całości a czasem jakiegoś obszaru (np Europy albo połowy Afryki) który on zaznaczał na czerwono a było wyraźnie widać że powinno być zaznaczone na niebiesko.
@borubar, wspaniały to był użyszkodnik: klimatyczny, lewacki troll wycierający sobie lepkie palce nauką. do tego fanatyczny obrońca glifosatu podający się za biologa, który twierdził, że można go normalnie jeść bo rzekomo jest neutralny dla organizmu. lipatroll mógł mu buty czyścić. obecnie z tego co patrzyłem dorabia sobie jako streamer przy okazji żebrząc w internecie.
@PostironicznyPowerUser, Ta klimatystyczna propaganda jest tak tępa, że aż zęby bolą. Za każdym razem, gdy jest fala upałów, to zawsze jest to dowód na potwierdzenie Globcia. Gdy jednak jest zimniej niż średnia dla danego okresu to „nie myl pogody z klimatem”
@stawo73, masz tego więcej: jak jest ciepło to jest to symptom globalnego ocieplenia, ale w drugą stronę to tak nie działa. ogólnie wystarczy wsadzić termometry w odpowiednie miejsca i mamy to! a hajs wpada do kieszeni za bohaterską walkę ze zmianami klimatu bo klimat zmieniał się od zawsze. genialne, czyż nie?