#polska #ukraina #sikorski

Setki miliardów pomocy, wypatroszona armia, rozwalone finanse publiczne, giga zadłużenie, skasowanie oszczędności Polaków inflacją i to wszystko na marne? Nawet ochłapu nie rzucą?

11

@malcolm, Hmmm, jak byśmy nie byli cały czas rządzeni przez stronnictwa pruskie czy amerykoańsko-żydowskie, a zaczęło by rządzić stronnictwo polskie, to sprawa jest do załatwienia w dwie doby i sama ukraina by nas prosiła, żebyśmy siedli do stołu ... -> Z WĘGIER CZY RUMINII NIE DA SIĘ ZROBIĆ LOGISTYCZNEGO HUBU DOSTAW POMOCY DLA UKRAINY W TAKICH ILOŚCIACH ....
Więc zdajmy sobie sprawe, że te wygibasy Sikorskiego czy innych w tej sprawie, to jest coś co urosło do miary niemalże religii - Kult działań pozornych - oczywiście na rynek wewnętrzny ....
@malcolm, nie na marne tylko po to by patrzeć jak Rosja nie potrafi zdobyć Ukrainy.
@Socjaldemokrata, Dobra dobra ale Europę i całe Nato zaatakuje!
@waldy33, jak złamie sobie zęby na Ukrainie to móże nie zaatakuje.
@Socjaldemokrata, to wygrywają czy przegrywają?
@Socjaldemokrata,
jak złamie sobie zęby na Ukrainie to móże nie zaatakuje.


Gorzej, gdy wojna się skończy i Ukraina zaatakuje Polskę wypełniając pierwotne plany sprzed kilkunastu lat.
@DarrDarek, w każdym kraju są oszołomy które mają dziwne pomysły.
@Headcrab,

Gdzie w Polsce był wiec poparcia, by napaść na Ukrainę i odebrać polskie ziemie?

Kiedy w Polsce w parlamencie wzywano do napaści na Ukrainę? W ukro werhownej radzie syn zbrodniczego psa Szuchewycza Roman biegający tam za honorowego deputowanego jak najbardziej z mównicy wzywał do ataku na Polskę i do obierania ziem Polsce.

Gwoli ścisłości, przez ostatnie pół wieku nigdzie poza Ukrainą takie wezwania do ataku na Polskę nie miały miejsca, ani w Rosji, ani w Niemczech.
@Headcrab,

Ani to nie był żaden wiec poparcia dla odbieranie ziem Ukrainie, ani tym bardziej nie była to przemowa w Sejmie.
@Socjaldemokrata, Polska jest najważniejsza i tyle.