Niewielu miało tyle odwagi, by wejść prosto w szeregi wroga. 🇵🇱🕵️
Kazimierz Leski udawał niemieckiego oficera i działał tuż pod nosem okupantów.
Czy dziś ktoś odważyłby się na coś takiego?

http://www.facebook.com/reel/1276865664254274
#iiwojnaswiatowa #iiws #Polska #bohater
Kazimierz Leski udawał niemieckiego oficera i działał tuż pod nosem okupantów.
Czy dziś ktoś odważyłby się na coś takiego?

http://www.facebook.com/reel/1276865664254274
#iiwojnaswiatowa #iiws #Polska #bohater
Brak komentarzy. Napisz pierwszy