jutro do białego domu wciska się cała śmietanka brukselczyków, ale dla reprezentanta nadwiślańskich tubylców zabraknie miejsca
3 lata włażenia w dupe chazarom, przeplania pieniędzy podatników, aby na koniec cyrku o jego rozstrzygnięciu dowiadywać się od osób trzecich
#polska #wojna
msqs1911
0
prawdabezfalszu
1
Pajonk_STRACHU
5
PiS, PLS, Lewica przynależą do tego samego kręgu zidiocenia i anty-polskiego zaprzaństwa.
Pamiętajmy że:
#pispojednoantypolskiezlo
#pispojednozlo
#pismakrewpolakownarekach
#pomakrewpolakownarekach
To tak w gwoli ścisłości
DarrDarek
3
Tak, wszystkie reżimowe pachołki tak zostały dobrane przez masonów na etapie wystawiania kandydatur do wyborów, że wybrane pachołki masońskie jedynym głosem wyznają podległość banderom. Dlatego reżimowe pachołki tak plują na korwinistów z Konfederacji. Jednak warto pamiętać, że już jeden Mentzen uciekł przed głosowaniem za zakończeniem finansowania Bandersztatu. Już wiadomo, kogo masoni wystawili jako agenturę wśród korwinistów. Jakubiak jest kolejnym. Po całej reszcie reżimu niczego dobrego Polacy nie mogą się spodziewać.