jutro do białego domu wciska się cała śmietanka brukselczyków, ale dla reprezentanta nadwiślańskich tubylców zabraknie miejsca

3 lata włażenia w dupe chazarom, przeplania pieniędzy podatników, aby na koniec cyrku o jego rozstrzygnięciu dowiadywać się od osób trzecich

#polska #wojna

12

@JFE, To co się zbiera to "koalicja chętnych" - chętnych do wysłania wojsk rozjemczych na Ukrainę. To dobrze że Tusk jest zlewany przez Trumpa (on chcił wojska wysyłać). Karol Nawrocki nie pojedzie bo już w kampanii mówił że nie wyśle polskiego wojska na UA.
@JFE, no przecież Konfederacja to mówi od co najmniej 2 lat, że wyjdziemy na tej pomocy upadlinie jak Zabłocki na mydle.Już 2 lata temu była ankieta, że ukry najbardziej nienawidzą Polaków, a w ogóle nie doceniają pomocy od nich. Trzeba głupim być jak ci w marionetkowym rządzie po-pis od 3 lat, żeby tego nie zauważać.
@JFE, Nie zapominaj że nie tylko PO/KO właziło [włazi] UPadliniakom w #4litery

PiS, PLS, Lewica przynależą do tego samego kręgu zidiocenia i anty-polskiego zaprzaństwa.

Pamiętajmy że:

#pispojednoantypolskiezlo

#pispojednozlo

#pismakrewpolakownarekach

#pomakrewpolakownarekach

To tak w gwoli ścisłości
@Pajonk_STRACHU,

Tak, wszystkie reżimowe pachołki tak zostały dobrane przez masonów na etapie wystawiania kandydatur do wyborów, że wybrane pachołki masońskie jedynym głosem wyznają podległość banderom. Dlatego reżimowe pachołki tak plują na korwinistów z Konfederacji. Jednak warto pamiętać, że już jeden Mentzen uciekł przed głosowaniem za zakończeniem finansowania Bandersztatu. Już wiadomo, kogo masoni wystawili jako agenturę wśród korwinistów. Jakubiak jest kolejnym. Po całej reszcie reżimu niczego dobrego Polacy nie mogą się spodziewać.