#polityka #plandemia #zabawa #covid #grafika #svg #odezwa #rozmyślnia
Tak się sobie troszkę bawię po dniu, gdzie w chacie sporo roboty porobiłem, pozostały juz tylko niewielkie poprawki. Efekt końcowy? może będzie odezwa? a może i nie? SVG w LibreOffice draw fajnie się robi - popatrzcie
Dawno temu (nie w trawie) bawiłem się Adobe Page Maker - do składu elektronicznego. Jak ktoś potrzebuje dajcie znać na pw. poszukam i wgram na mega (wersja komercyjna moja - ale juz w Windows nie działam, lepsza zabawa z SVG - tez sporo tego mam na mega.
Tak się sobie troszkę bawię po dniu, gdzie w chacie sporo roboty porobiłem, pozostały juz tylko niewielkie poprawki. Efekt końcowy? może będzie odezwa? a może i nie? SVG w LibreOffice draw fajnie się robi - popatrzcie
Dawno temu (nie w trawie) bawiłem się Adobe Page Maker - do składu elektronicznego. Jak ktoś potrzebuje dajcie znać na pw. poszukam i wgram na mega (wersja komercyjna moja - ale juz w Windows nie działam, lepsza zabawa z SVG - tez sporo tego mam na mega.
lcoyote
0
lcoyote
0
Słownik i translator o niebo lepszy niż google
https://www.deepl.com/translator
Konto usunięte0
lcoyote
0
lcoyote
0
okejki
1
okejki
0