#polityka #plandemia #zabawa #covid #grafika #svg #odezwa #rozmyślnia
Tak się sobie troszkę bawię po dniu, gdzie w chacie sporo roboty porobiłem, pozostały juz tylko niewielkie poprawki. Efekt końcowy? może będzie odezwa? a może i nie? SVG w LibreOffice draw fajnie się robi - popatrzcie
Dawno temu (nie w trawie) bawiłem się Adobe Page Maker - do składu elektronicznego. Jak ktoś potrzebuje dajcie znać na pw. poszukam i wgram na mega (wersja komercyjna moja - ale juz w Windows nie działam, lepsza zabawa z SVG - tez sporo tego mam na mega.

1

Sporo pousuwałem i teraz wygląda tak
@okejki, Nie wiem tylko jak dotrzeć do tutejszych obudzonych. Może @Enviador coś doradzi - on chyba w Dojczlandii przebywa. A może ktoś inny wie czy jakieś strony obudzonych z Matrixa we Żabolandii są?
Słownik i translator o niebo lepszy niż google
https://www.deepl.com/translator
@lcoyote, ja akurat w PL siedzę 
@Enviador, a myślałem, że dalej. Już mam wszystko na francuski przetłumaczony - poszukam czegoś u franco-języcznych jakieś cos podobnego do lurkiera. Oni też po część uświadomieni - a niektóre dziewczyny tutejsze, to że OCH.
@okejki, każdy symbol coś oznacza, zieleń, ziemia i strzałki zielona w prawo - wybierasz rodzinę lub związek kobieta+mężczyzna + ewentualnie dzieci i wiele innych. To akurat to co da się (przynajmniej dla mnie skojarzyć). Na lewo czerwona strzałka (lewica) maski, truposze. Dziewczyny są super i zawsze mnie pociągały takie bojowe - to SVG z jakiejś gry. Roboty niezbyt dużo - oby wiedzieć co i jak. Czasem zmuszony (nie zmuszony, ale warto) stworzyć okładkę do e-booka - to zbieram wszelkiego rodzaju SVG. Treść jest ważna - a za wariata i tak mogą antyszprycowanych uznać - wszak jest tych za szprycowaniem ~95% zatem reszta (jak też) - to wg. nich OSZOŁOMY iszury/foliarze
@lcoyote, plus za pracę. Według mojej oceny , za dużo kolorowych obrazków, gdybym dostał taką ulotkę to pomyślałbym, że następny "oszołom" chce mi coś wcisnąć (moja ocena)