„Produkty z krwi zaszczepionych osób zawierają potwierdzone, niebezpieczne białka kolca i dlatego są wysoce zatrute” – podaje niemiecki portal unser-mitteleuropa.com, powołując się na japońskich naukowców Ueda, w tym dr Jochena Zieglera.
Lekarze opisują liczne toksyczne działanie leków genowych, jak szczepionki na SarsCov2. Stwierdzają, że:
„nie ma już wątpliwości, że białko SPIKE stosowane jako antygen w szczepionkach genetycznych jest samo w sobie toksyczne”.
Wymieniają jednocześnie toksyczne skutki takiego „szczepienia”:
1. Zaburzenia krzepnięcia krwi, takie jak niedobór płytki krwi (trombocytopenia), zakrzepica żyły głębokiej mózgu lub zatorowość płucna, wszystkie śmiertelne lub często z ciężkimi chorobami przewlekłymi.
2. Odkształcenie erytrocytów (krwinek czerwonych), zanieczyszczenie krwi pozostałościami po produkcji szczepionek oraz stany zapalne i choroby autoimmunologiczne wywołane przez nanocząstki lipidowe (BioNTech i Moderna).
3. Uszkodzenie wszystkich narządów spowodowane produkcją białka kolca w śródbłonku naczynia krwionośnego i komórkach miąższowych (funkcjonalnych) narządów. Najbardziej znane przykłady to zapalenie mięśnia sercowego i glomuerulonephiritis (zniszczenie nerki). Ale obejmuje to również szkody w owocach spowodowane szczepieniem kobiet w ciąży, które mogły doprowadzić do największego spadku wskaźnika urodzeń, jaki kiedykolwiek odnotowano w 2022 roku.
4. Choroby autoimmunologiczne wywołane szczepionką. Oznacza to, że osoby zachorują w ciągu najbliższych kilku lat, po przyjęciu szczepionki w 2021 roku. Dopiero wtedy powstałe uszkodzenie narządów będzie widoczne klinicznie. Wiele narządów toleruje częściową niewydolność komórek i nie uszkadza się, dopóki połowa lub więcej jego miąższu nie zostanie zniszczona.
Naukowcy podkreślają jednocześnie, że wysoce toksyczne białko kolca znajduje się we krwi dawcy, zwłaszcza jeśli donacja odbywała się wkrótce po szczepieniu. Taka krew może uszkodzić funkcje organizmu biorcy.
http://prawy.pl/135777-Oni-juz-to-wiedza-Naukowcy-z-Japonii-Zaszczepiony-na-COVID-dawca-krwi-jest-toksyczny-Nowe-fakty-w-sprawie-epidemii-ujawnia-niemiecki-portal
#covid19 #plandemia #szczepienia
Lekarze opisują liczne toksyczne działanie leków genowych, jak szczepionki na SarsCov2. Stwierdzają, że:
„nie ma już wątpliwości, że białko SPIKE stosowane jako antygen w szczepionkach genetycznych jest samo w sobie toksyczne”.
Wymieniają jednocześnie toksyczne skutki takiego „szczepienia”:
1. Zaburzenia krzepnięcia krwi, takie jak niedobór płytki krwi (trombocytopenia), zakrzepica żyły głębokiej mózgu lub zatorowość płucna, wszystkie śmiertelne lub często z ciężkimi chorobami przewlekłymi.
2. Odkształcenie erytrocytów (krwinek czerwonych), zanieczyszczenie krwi pozostałościami po produkcji szczepionek oraz stany zapalne i choroby autoimmunologiczne wywołane przez nanocząstki lipidowe (BioNTech i Moderna).
3. Uszkodzenie wszystkich narządów spowodowane produkcją białka kolca w śródbłonku naczynia krwionośnego i komórkach miąższowych (funkcjonalnych) narządów. Najbardziej znane przykłady to zapalenie mięśnia sercowego i glomuerulonephiritis (zniszczenie nerki). Ale obejmuje to również szkody w owocach spowodowane szczepieniem kobiet w ciąży, które mogły doprowadzić do największego spadku wskaźnika urodzeń, jaki kiedykolwiek odnotowano w 2022 roku.
4. Choroby autoimmunologiczne wywołane szczepionką. Oznacza to, że osoby zachorują w ciągu najbliższych kilku lat, po przyjęciu szczepionki w 2021 roku. Dopiero wtedy powstałe uszkodzenie narządów będzie widoczne klinicznie. Wiele narządów toleruje częściową niewydolność komórek i nie uszkadza się, dopóki połowa lub więcej jego miąższu nie zostanie zniszczona.
Naukowcy podkreślają jednocześnie, że wysoce toksyczne białko kolca znajduje się we krwi dawcy, zwłaszcza jeśli donacja odbywała się wkrótce po szczepieniu. Taka krew może uszkodzić funkcje organizmu biorcy.
http://prawy.pl/135777-Oni-juz-to-wiedza-Naukowcy-z-Japonii-Zaszczepiony-na-COVID-dawca-krwi-jest-toksyczny-Nowe-fakty-w-sprawie-epidemii-ujawnia-niemiecki-portal
#covid19 #plandemia #szczepienia
Pajonk_STRACHU
0
waldy33
1
nexT
3
Pajonk_STRACHU
3
A tym czasem okazuje się że jest to toksyna?
No kto by pomyślał
SZURY!!! MOC!!! ENERGIA!!! I INSTYNKT PRZETRWANIA!!! NIE DO ZAJEBANIA!!!
Wołam Ciębie @pentakilo bo jest tany tany do odjebania!!!
Pozdrówka!
http://suno.com/s/KgLIM80nxky96Hlh
http://suno.com/s/pBCyXu85YFK5b9eu krótkie bo nie mam premium
I jeszcze jeden. ENERDŻIA
http://suno.com/s/zE8IvZjav9H0QkwU
pentakilo
1
Pajonk_STRACHU
1
Ale tu zoba co odjebało, co prawda zupełnie inny gatunek.
Zobacz jakie SOCZYSTE WYPIER....!!!
http://suno.com/s/oTwDYUTDkT134GeX
pentakilo
1
Pajonk_STRACHU
1
Tekst poprzedzający ta soczystość jest losowy żeby nie było że go klepałem
motomax
1