#ukraina #banderyzm

Powiedzcie mi jedno: po co Zełeński tą checę z UPA robi skoro ruscy tam wyjechali pod hasłem"denazyfikiacji" a jak ktokolwiek na świecie wrzuci w wyszukiwarkę UPA, OUN, etc to mu takie rzeczy wyrzuci, że mu gały na wierzch wywali? Przecież tym szkodzi na maksa.

5

@malcolm, @Dps, @pentakilo, @waldy33, @60groszyzawpis, @Alpragen :

Tak jak @PostironicznyPowerUser uważam,że to jest krycie własnej dupy przez Zełeńskiego i tworzenie mitu "ciosu w plecy" znanego z III rzeszy - choć akurat cios w plecy ze strony komunistów i żydów był bliższy faktu.

(Rewolucja komunistyczna w wykonaniu Liebknechta i Luksemburg faktycznie miała miejsce podobnie jak z działaniami "demokratyzatorów" którzy obalili cesarstwo i przepaliły cały zysk jaki Niemcy mogli mieć z separastycznego pokoju zawartego przez Bolszewików)

Zełeński i spółka świadomie i cynicznie podpalili relacje z Polską i innymi krajami żeby to je oskarżyć o przegraną Ukrainy.

Po prostu. Im bardziej świat będzie patrzył z nienawiścią teraz na banderyzm tym bardziej będzie można wokół tego banderyzmu budować "syndrom oblężonej twierdzy" i uniknąć rozliczeń co dla Zełeńskiego jest kluczowe.
@malcolm, inaczej nie może w swojej sytuacji bo wrogowie wewnętrzni od razu by go zrzucili ze stołka. on generalnie tylko kontynuuje dzieło swoich poprzedników, to wszystko już zaszło tak daleko (także dzięki zdradzieckiej polityce naszych błaznów) że teraz nie ma absolutnie żadnej szansy żeby Ukraińcy odrzucili banderyzm, zamiast tego będą eskalować, wykręcać kota ogonem, bezczelnie kłamać i iść w zaparte do UPAdłego
@malcolm, ludzi brakuje na froncie i poszli w ostateczny argument ichniejszego nacjonalizmu do zanęty wojownika?
@rencista, było to pierwotne czy wtórne? Bo pokazuje, że ruscy jadą denzyfikować a przecież Ukrainę to lewactwo najbardziej popiera dla którego nazizm to największe szło i każdemu wrogowi taką łątkę przylepia (po za naszym lewactwem które mówi o faszyzmie żeby sponsorów z niemiec nie urazić.
@malcolm, bo fakty nie mają znaczenia, a państwo potrzebuje sztandaru pod który wciągnie jak najwięcej ludzi. A ze jest tylko czerwono czarny to wyciągnęli taki.

Ruskie i tak wjechały

Poza tym

Jakie państwo tacy bohaterowie