#ukraina #banderyzm
Powiedzcie mi jedno: po co Zełeński tą checę z UPA robi skoro ruscy tam wyjechali pod hasłem"denazyfikiacji" a jak ktokolwiek na świecie wrzuci w wyszukiwarkę UPA, OUN, etc to mu takie rzeczy wyrzuci, że mu gały na wierzch wywali? Przecież tym szkodzi na maksa.
Powiedzcie mi jedno: po co Zełeński tą checę z UPA robi skoro ruscy tam wyjechali pod hasłem"denazyfikiacji" a jak ktokolwiek na świecie wrzuci w wyszukiwarkę UPA, OUN, etc to mu takie rzeczy wyrzuci, że mu gały na wierzch wywali? Przecież tym szkodzi na maksa.
keeetko
3
Tak jak @PostironicznyPowerUser uważam,że to jest krycie własnej dupy przez Zełeńskiego i tworzenie mitu "ciosu w plecy" znanego z III rzeszy - choć akurat cios w plecy ze strony komunistów i żydów był bliższy faktu.
(Rewolucja komunistyczna w wykonaniu Liebknechta i Luksemburg faktycznie miała miejsce podobnie jak z działaniami "demokratyzatorów" którzy obalili cesarstwo i przepaliły cały zysk jaki Niemcy mogli mieć z separastycznego pokoju zawartego przez Bolszewików)
Zełeński i spółka świadomie i cynicznie podpalili relacje z Polską i innymi krajami żeby to je oskarżyć o przegraną Ukrainy.
Po prostu. Im bardziej świat będzie patrzył z nienawiścią teraz na banderyzm tym bardziej będzie można wokół tego banderyzmu budować "syndrom oblężonej twierdzy" i uniknąć rozliczeń co dla Zełeńskiego jest kluczowe.
PostironicznyPowerUser
3
rencista
1
malcolm
2
Alpragen
2
Dps
3
Ruskie i tak wjechały
Poza tym
Jakie państwo tacy bohaterowie