@Pajonk_STRACHU, nie wiem co on tam pierdoli przez całe to nagranie ale początek jest interesujący, bo od gimnazjum mam to samo w głowie: wszyscy powinni pierdolnąć protest i przestać pracować. Chociaż tydzień 😈
@Pajonk_STRACHU, ja się zwolniłem - w trakcie i planuję dłuższe wakacje.

Edit: najwyżej będę jadł ziemniaki z pola.

Edit2: jaki urlop? Każdemu nie przyznają. Trzeba po prostu zignorować wszystko. Jebać system.
@LizardKing, Niech wiatr Cię poniesie