z powodu zjebów którzy używają gotówki do kupowania narkotyków,

wprowadzamy 100% zdeanonimizowane płatności cyfrowe + pisemne uzasadnienie każdego zakupu



Oczywiście zjebów na drogach trzeba tępić - ale nie tak że zaciska się pas 99% populacji z powodu półmózgów.

Zwalczajcie takie normictwo "muszę nosić kask jak chcę wyjść z domu bo tak jest BEZPIECZNIEJ". W Niemczech (przynajmniej stereotypowo tak było kiedyś) wysoki stan techniczny niektórych odcinków autostrad, samochodów i dobra kultura jazdy sprawia że odcinkowo nie ma górnego limitu prędkości.

#wykop

Tego typu techniki są bardzo efektywne - chociaż i nie do końca - bo "ocenzurujmy internet bo dzieci lub pedofile" jakoś nie działa na internetową społeczność ale już z przypadkami jak powyżej "upośledźmy jazdę samochodem bo sebastiany na drodze" nieźle działa.

5

@kusanagi, z tym limitem prędkości jest tak, że jak go przekroczysz (u danego ubezpieczyciela jest ciut wyższy niż w Polsce) i zrobisz wypadek to nic ci nie wypłaci.