z powodu zjebów którzy używają gotówki do kupowania narkotyków,
wprowadzamy 100% zdeanonimizowane płatności cyfrowe + pisemne uzasadnienie każdego zakupu
Oczywiście zjebów na drogach trzeba tępić - ale nie tak że zaciska się pas 99% populacji z powodu półmózgów.
Zwalczajcie takie normictwo "muszę nosić kask jak chcę wyjść z domu bo tak jest BEZPIECZNIEJ". W Niemczech (przynajmniej stereotypowo tak było kiedyś) wysoki stan techniczny niektórych odcinków autostrad, samochodów i dobra kultura jazdy sprawia że odcinkowo nie ma górnego limitu prędkości.
#wykop
Tego typu techniki są bardzo efektywne - chociaż i nie do końca - bo "ocenzurujmy internet bo dzieci lub pedofile" jakoś nie działa na internetową społeczność ale już z przypadkami jak powyżej "upośledźmy jazdę samochodem bo sebastiany na drodze" nieźle działa.
tk95
0