@Enviador, To było pewne i Konfa tego chyba chciała bo jakby nie patrzeć umieszcza to partię w pozycji ofiary co jak wiemy jest dziś modne, a nawet stanowi oręż, szczególnie wszelakich ruchów lewicowych (patrz lg,bl etc.). Narobi to trochę rozgłosu. Może wyjść na dobre. Tak mi się wydaje, że kofederacja, jeśli to dobrze rozegra to może coś na tym ugrać. Good luck.
Sleeve
0
PostironicznyPowerUser
1
Zygmund
3
To było pewne i Konfa tego chyba chciała bo jakby nie patrzeć umieszcza to partię w pozycji ofiary co jak wiemy jest dziś modne, a nawet stanowi oręż, szczególnie wszelakich ruchów lewicowych (patrz lg,bl etc.).
Narobi to trochę rozgłosu.
Może wyjść na dobre.
Tak mi się wydaje, że kofederacja, jeśli to dobrze rozegra to może coś na tym ugrać.
Good luck.
opel
2
Konto usunięte1