@Enviador, teraz wszystkie partie, które tak hucznie mówią, że tak nie powinno być powinny same usunąć swoje konta i przestać korzystać z tego syfu.
@Enviador, widzę spirala banów nakręca się niczym na wypoksie. teraz jeszcze dodadzą powody: multikonto i trollowanie
@Enviador,
To było pewne i Konfa tego chyba chciała bo jakby nie patrzeć umieszcza to partię w pozycji ofiary co jak wiemy jest dziś modne, a nawet stanowi oręż, szczególnie wszelakich ruchów lewicowych (patrz lg,bl etc.).
Narobi to trochę rozgłosu.
Może wyjść na dobre.
Tak mi się wydaje, że kofederacja, jeśli to dobrze rozegra to może coś na tym ugrać.
Good luck.
@opel, nie chciało mi się całości kopiować, dobra podpowiedź