Jak ma być normalnie jak świętuje się porażki, albo oddawanie życia za #zydzi

10

@kamikaze2, czym innym jest świętować (cieszyć się z czegoś), a czym innym uczcić pamięć. Ale dla 80% to synonim ¯\_(ツ)_/¯
@kamikaze2, Gdyby ówcześni Polacy widzieli, jak nam teraz za to dziękują i co robią ze światem, to prawdopodobnie zastanowiliby się dwa razy.
@kamikaze2, nie świętuję się tylko przypomina nieukom z innych krajów, że Polacy też byli ofiarami II WŚ.
@Socjaldemokrata, akurat żydzi nie chcą o tym pamiętać i twierdzą co innego.
@kamikaze2, dlatego należy o tym przypominać reszcie świata.