Zaloguj
Dołącz
kamikaze2
3 mies.
7
166
Udostępnij
Zgłoś
Jak ma być normalnie jak świętuje się porażki, albo oddawanie życia za
#zydzi
Rozwiń
10
SORTOWANIE KOMENTARZY:
Najlepiej oceniane
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej odpowiadane
Aktywne dyskusje
Skomentuj
nexT
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
0
@kamikaze2
, czym innym jest świętować (cieszyć się z czegoś), a czym innym uczcić pamięć. Ale dla 80% to synonim ¯\_(ツ)_/¯
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Alpragen
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
5
@kamikaze2
, Gdyby ówcześni Polacy widzieli, jak nam teraz za to dziękują i co robią ze światem, to prawdopodobnie zastanowiliby się dwa razy.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
kamikaze2
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
2
@Alpragen
, fakt nie opinia
Rozwiń
ODPOWIEDZ
pentakilo
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
2
@kamikaze2
,
#kreceniekorba
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Socjaldemokrata
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
1
@kamikaze2
, nie świętuję się tylko przypomina nieukom z innych krajów, że Polacy też byli ofiarami II WŚ.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
kamikaze2
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
4
@Socjaldemokrata
, akurat żydzi nie chcą o tym pamiętać i twierdzą co innego.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Socjaldemokrata
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
0
@kamikaze2
, dlatego należy o tym przypominać reszcie świata.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
MENU
Strona główna
Mikroblog
LURKER
Idea serwisu
Regulamin
Polityka prywatności
Pomoc & FAQ
Motyw klasyczny
Lurker © 2026
POWERED BY
HTMX
nexT
0
Alpragen
5
kamikaze2
2
pentakilo
2
Socjaldemokrata
1
kamikaze2
4
Socjaldemokrata
0