Lurki pozdrawiam z Koziego Grodu

Czekamy kto wzniesie puchar, zaraz zaczyna się finał

Mistrzostwa Polski w squashu Lublin 2026

#Lublin #podrozujzlurkiem #squash #prawdziwysport

12

@BlueLivesMatter, jak to kto? Filip Jarota 😁
@Dps, po pierwszych 10 minutach myślałem ze Filip bierze złoto, ale rozsypał się pod koniec pierwszego seta i już sie nie złożył

Wyrównany mecz, trochę cwaniactwa i wyrachowania mi zabrakło z obu stron
@BlueLivesMatter, oglądałeś na żywo? Widziałem tylko zajawki na face.

Zresztą ja pokonałem Filipa na korcie

jakieś 13 lat temu 🤭🙃
@Dps, oglądałem na żywo, fajna organizacja

Szklany kort rozłożony na starówce, trochę zmokłem w końcówce ale git.

Squash mi daje dobrą kondycję i uważam ze to dobry sport do wylewania litrów potu. Jak by Filip wygrał to byś mógł mieć na koncie mistrza Polski 😄
@BlueLivesMatter, Kozi Gród? To jakoś w Pomlewie trzeba było zjechać z głównej drogi w boczną prowadzącą na wschód i 2 km jechać w bok.

Z kolei Pomlewo to taka wioska 7km za Kolbudami (gdy się jedzie od Gdańska).

Okolica znana mi z tego że z Czapielska do Kolbud prowadzi stroma i kręta droga przez las - na rowerze da się jechać tam 60km/h (jest ograniczenie do 60km/h) a samochody próbujące wyprzedzać rowerzystów wypadają z drogi i lądują na drzewach.

Raz się przejechałem tym zjazdem na rowerze jeszcze w czasach liceum i wrażeń mi do dzisiaj wystarczy

Oczywiście pod górę nie męczy się na stromym podjeździe tylko jedzie się bocznymi dróżkami zwiedzając okoliczne wioski (stąd znam okolicę).

Ale zdjęcia zupełnie mi nie pasują do tej miejscówki.
@BlueLivesMatter, dzięki i pozdrawiam serdecznie również! 😊
@BlueLivesMatter, Jakiś czarny brud, osad po mieście się jeszcze pałęta? Nie dawno Afrika Deyz było, może wszystkie łamy nie wróciły do klatek. Uważaj! Pozdrówka
@Pajonk_STRACHU,

Ja mieszkam na co dzień w multi syfie to Lublin śnieżynka sie wydaje jak dla mnie.