Lurki pozdrawiam z Koziego Grodu
Czekamy kto wzniesie puchar, zaraz zaczyna się finał
Mistrzostwa Polski w squashu Lublin 2026
#Lublin #podrozujzlurkiem #squash #prawdziwysport
Czekamy kto wzniesie puchar, zaraz zaczyna się finał
Mistrzostwa Polski w squashu Lublin 2026
#Lublin #podrozujzlurkiem #squash #prawdziwysport
Dps
1
BlueLivesMatter
2
Wyrównany mecz, trochę cwaniactwa i wyrachowania mi zabrakło z obu stron
Dps
0
Zresztą ja pokonałem Filipa na korcie
jakieś 13 lat temu 🤭🙃
BlueLivesMatter
1
Szklany kort rozłożony na starówce, trochę zmokłem w końcówce ale git.
Squash mi daje dobrą kondycję i uważam ze to dobry sport do wylewania litrów potu. Jak by Filip wygrał to byś mógł mieć na koncie mistrza Polski 😄
borubar
1
Z kolei Pomlewo to taka wioska 7km za Kolbudami (gdy się jedzie od Gdańska).
Okolica znana mi z tego że z Czapielska do Kolbud prowadzi stroma i kręta droga przez las - na rowerze da się jechać tam 60km/h (jest ograniczenie do 60km/h) a samochody próbujące wyprzedzać rowerzystów wypadają z drogi i lądują na drzewach.
Raz się przejechałem tym zjazdem na rowerze jeszcze w czasach liceum i wrażeń mi do dzisiaj wystarczy
Oczywiście pod górę nie męczy się na stromym podjeździe tylko jedzie się bocznymi dróżkami zwiedzając okoliczne wioski (stąd znam okolicę).
Ale zdjęcia zupełnie mi nie pasują do tej miejscówki.
pentakilo
2
Pajonk_STRACHU
3
BlueLivesMatter
1
Ja mieszkam na co dzień w multi syfie to Lublin śnieżynka sie wydaje jak dla mnie.
reflex1
1