@Andrzej_Zielinski, To by było tak z przynajmniej 300 kT czystego <boom>. Okiem mierzone do kilku innych grzybów, nagranych w przeszłości.:p
@pentakilo, Ale że piękne fajerwerki w Izraelu? Daj Jehowo.

Jeżeli o Iran chodzi obstawiałem 12.02. Były "teorie spiskowe" puszczane na tę datę.
@pentakilo, Będą musieli przesunąć datę, skoro już ludzie wiedzą.
@Andrzej_Zielinski, 12.01.26 miała się zakończyć wojenka na #upadlina Tak prawił jeden rabej... jeden powie tak drugi powie nie
@Pajonk_STRACHU, Wspominałem o 12.02 bo na tę datę puszczono plotkę o "braku grawitacji" przez 7 sek. Przypisano to projektowi "Anchor" NASA. Oczywiście to bzdura (nie da się "wyłączyć" grawitacji)

Ale się można zastanowić. Co obecnie robi flota amerykańska przy Iranie - podobno jest gotowa na rozkazy. No i czy ta plotka spiskowa mogła być zabiegiem psychologicznym programowania predykcyjnego?

Nie wiem... ale nie wykluczam takiej opcji.
@Andrzej_Zielinski, Myślę że "wyłączyć" grawitację jakoś by się dało. Ale żeby do niej powrócić na te same tory, trajektorię lotu Ziemi/orbitę, nawet po tych 7 sekundach to już awykonalne. A nawet jeśli by się to udało to efekty motyla na całym świecie były by tak ogromne że zrobiłby się niezły bajzel na tym padole łez

EDIT: A co do floty USraelskiej, programowanie programowaniem, wiemy dobrze z historii że hambuksy lubią się zatopić żeby móc głośno krzyknąć Ludzie patrzcie BIJĄ NAS!