@Pajonk_STRACHU, Wspominałem o 12.02 bo na tę datę puszczono plotkę o "braku grawitacji" przez 7 sek. Przypisano to projektowi "Anchor" NASA. Oczywiście to bzdura (nie da się "wyłączyć" grawitacji)
Ale się można zastanowić. Co obecnie robi flota amerykańska przy Iranie - podobno jest gotowa na rozkazy. No i czy ta plotka spiskowa mogła być zabiegiem psychologicznym programowania predykcyjnego?
@Andrzej_Zielinski, Myślę że "wyłączyć" grawitację jakoś by się dało. Ale żeby do niej powrócić na te same tory, trajektorię lotu Ziemi/orbitę, nawet po tych 7 sekundach to już awykonalne. A nawet jeśli by się to udało to efekty motyla na całym świecie były by tak ogromne że zrobiłby się niezły bajzel na tym padole łez
EDIT: A co do floty USraelskiej, programowanie programowaniem, wiemy dobrze z historii że hambuksy lubią się zatopić żeby móc głośno krzyknąć Ludzie patrzcie BIJĄ NAS!
Pajonk_STRACHU
1
Skalp
1
pentakilo
3
Andrzej_Zielinski
1
Jeżeli o Iran chodzi obstawiałem 12.02. Były "teorie spiskowe" puszczane na tę datę.
pentakilo
3
Andrzej_Zielinski
3
pentakilo
3
Pajonk_STRACHU
1
Andrzej_Zielinski
1
Ale się można zastanowić. Co obecnie robi flota amerykańska przy Iranie - podobno jest gotowa na rozkazy. No i czy ta plotka spiskowa mogła być zabiegiem psychologicznym programowania predykcyjnego?
Nie wiem... ale nie wykluczam takiej opcji.
Pajonk_STRACHU
1
EDIT: A co do floty USraelskiej, programowanie programowaniem, wiemy dobrze z historii że hambuksy lubią się zatopić żeby móc głośno krzyknąć Ludzie patrzcie BIJĄ NAS!