Dwaj #zydzi amerykański i polski rozmawiają o przyszłości.

Miało być o Wenezueli, a w rzeczywistości pierdzielą o Rosji. Morawiecki chwali się jaki to on zajebisty i jak cudownie zwalczał imigrację w przeciwieństwie do Zachodu

http://www.youtube.com/watch?v=4Wqsx3ZvI64

8

@kamikaze2, Samozwańczy "przyszły premier" Pinokio bardzo by chciał, żeby wszyscy po prostu zapomnieli.