Dwaj #zydzi amerykański i polski rozmawiają o przyszłości.
Miało być o Wenezueli, a w rzeczywistości pierdzielą o Rosji. Morawiecki chwali się jaki to on zajebisty i jak cudownie zwalczał imigrację w przeciwieństwie do Zachodu
http://www.youtube.com/watch?v=4Wqsx3ZvI64
Miało być o Wenezueli, a w rzeczywistości pierdzielą o Rosji. Morawiecki chwali się jaki to on zajebisty i jak cudownie zwalczał imigrację w przeciwieństwie do Zachodu

http://www.youtube.com/watch?v=4Wqsx3ZvI64
Alpragen
4