I bardzo k.... dobrze 
Oby tam najechało tam UPAińskiego gówna, które siedzi u nas na socjalu... czekoknur w końcu byłby pośród swych - swołoczan
I kilku shitskinów, murzynów szmatogłowych na przyczepkę! A co! Jak się bawić to się bawić
czekolandia nie będzie monolityczna, bez multikulti nie przetrwa a "my" będziemy w centrum tych przemian...
http://alchetron.com/Barbara-Lerner-Spectre
#swissinfo
#czekolandia
#multikulti

Oby tam najechało tam UPAińskiego gówna, które siedzi u nas na socjalu... czekoknur w końcu byłby pośród swych - swołoczan

I kilku shitskinów, murzynów szmatogłowych na przyczepkę! A co! Jak się bawić to się bawić

czekolandia nie będzie monolityczna, bez multikulti nie przetrwa a "my" będziemy w centrum tych przemian...
http://alchetron.com/Barbara-Lerner-Spectre
#swissinfo
#czekolandia
#multikulti
NatUtms
1
Imigrancja w normalnym kraju powinna być karana więzieniem. Nienawidzę migrantów. Wolę dać prace najgorszemu Polakowi pijakowi, niż jakiemuś geniuszowi z afryki co wynalazł lek na raka czy inne półprzetrwalniki
waldy33
2
DarrDarek
3
Co świadczy tylko, że oszuści masonów mają rację co do porażającej głupoty gawiedzi i oni dlatego specjalnie już 200 lat temu zaplanowali przekształcanie państw Europy w republiki a potem wprowadzenie du**kracji, by ostatecznie zniszczyć biale narody chrześcijan. By osiągnąć cel, który masońscy wyznawcy Szatana mieli postawiony przez wieki, a który był dla nich nieosiągalny, dopóki istnieli mądrzy monarchowie w Europie stanowiący dla szmat masońskich barierę nie do przejścia w próbie zniszczenia Europy.
Pajonk_STRACHU
2
reflex1
0
@NatUtms
qrcok
0
Co do przedmiotu sprawy, bo to też relacjonujesz z punktu widzenia przeciwnika inicjatywy, czyli nadajesz jednostronne zabarwienie znaczenia. W inicjatywie chodziło o to, żeby ograniczyć napływ ludzi w ogóle, a nie wyłącznie "uchodźców". Ciągły napływ ludzi wykształconych i z kasą z UE świadczy o tym, jak bardzo im tam było dobrze, natomiast przyjmowanie tych euroentuzjastów również ma swoje fizyczne granice. Dla zobrazowania - powierzchnia Szwajcarii to mniej więcej tyle co powierzchnia dolnośląskiego i opolskiego, ale taka nadająca się do zamieszkania to tyle, gdyby odciąć opolskie. Jest dobrobyt, spokój i porządek, ale wszystko zmierza w stronę Szanghaju, miasta z klimatycznych zakątków zaczynają iść w górę, a ludzie za piętrowe kurniki muszą płacić 1 mln Fr. Gdy gospodarka czy PKB są jedynym wskaźnikiem, to tak - odpowiedzią jest wyłącznie nakręcanie jej i nie wystarczy tylko zwiększanie prędkości, ale konieczne jest zwiększanie przyspieszenia. To jak patrzeć na rozbieganego diesla i cieszyć się, że "no na takie obroty to on jeszcze nigdy nie wszedł". A potem jest tylko bum, świst kulek łożyskowych i tłoki wylatujące przez maskę.
Płacz nad Schengen, gdy sama ta idea już dawno przestała działać, co widać na wszystkich granicach z Niemcami, to argument dla niepogodzonych z rzeczywistością. To już dawno nie jest do uratowania, a złudzenia tylko więcej będą kosztować. Zresztą - jak tam Genewa po szczycie G7? Jak to? Szczyt nie odbył się w Szwajcarii, ale dzicz przyjechała robić rozpierduchę? No patrz pan...
Tymczasem w obszarze imigracji, zwłaszcza tej nielegalnej i pseudo-uchodźczej przez tereny krajów bezpiecznych, państwo ma na stole tematy - ochrona granic w postaci kontroli dla wszystkich, patrole wzdłuż zielonej (choć bardziej pasowaloby białej, z uwagi na szczyty gór i niebieskiej z uwagi na przebieg Renu) granicy, procedowane jest uznanie za bezpieczne wszystkich afrykańskich krajów znad Morza Śródziemnego (w zanaczeniu koniec z ubieganiem się o azyl). Wprawdzie proces legislacyjny trwa, ale zabawa w "udajemy, że nie wiemy o co chodzi", już powoli przechodzi.
Także spokojnie, psy szczekają, karawana jedzie dalej. Przy okazji poszły 3 mld na unowocześnienie obrony zagrożeń z powietrza i to wszystko tematy tylko z tego tygodnia.
reflex1
0
Tak tylko podpowiem że ten pierwszy to 2002 i dotyczy pracowników a ten drugi to 2008 (ląd) i 2009 (lotniska) i dotyczy kontroli na granicy.