#ciekawostki #teoriespiskowe #szurymialyracje

Tymczasem na "Museum of the future" w Dubaju. 2026

Tak wygląda twój nowy portfel na "pieniążki". Płatność "telepatyczna" przy połączeniu z mózgiem.

Niby ficzer podskórny ale wygląda jak #cyberpunk ... a co do możliwości nowego bezgotówkowego systemu płatności. Wypowiadałem się o tym tu:

----------------------------

http://lurker.land/post/v8jks6ak0nwk#post-v8jks6ak0nwk

---------------------------

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.

Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.

A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.


~ Biblia Ap; 13,16-18

14

@Andrzej_Zielinski, Jak to leciało?
Fiuter is nał


Nadal będę uparcie stał przy swoim że żyjemy na schyłku w #czasyostateczne a system, który coraz bardziej się domyka, centralizuje jest fazą wejściową do #wielkiucisk
@Andrzej_Zielinski, Patowa sytuacja, bo Cię lubię. I co mam Ci niby życzyć?
@Pajonk_STRACHU, Aby była szybka.

Przeszedłem już kiedyś NDE (przeceniłem swoje zdolności pływackie). Po drugiej stronie jest piękne światło. Jedyny minus tego zdarzenia które żadnego z nas nie ominie jest, ze przejście bywa bolesne nieprzyjemne i długie.

Ewentualnie mi życz bym miał dużo kasy. To się zawsze przydaje za życia.
@Andrzej_Zielinski, A zatem żyj długo i bogato
@Andrzej_Zielinski, postęp techniczny i nie ma odwrotu. Cza sie pomału dostosowywać, a nie biadolić. Nic sie nie zrobi. Cieszmy sie obecną anarchią, w której dano nam żyć. Bo wcześniej i później tego nie było i tego nie bedzie.
@rencista, Nie twierdzę, że nie. Jednak nie ma jednej drogi "postępu". Czy chcesz chodzić z takim wszczepem w głowie? Czy postęp ma być systemem totalitarnym gdzie "Nie masz nic i jesteś szczęśliwy"?

Co to za postęp gdy przestajesz być człowiekiem a stajesz się niewolnikiem (a nawet gorzej bo zwykłym mięsem) w bezpostaciowym systemie korporacyjno-rzadowym ktory dąży do regulacji każdego aspektu twojego życia?
@Andrzej_Zielinski, Polacy pewnie wymyślą jakieś obejście na systemie.
@rencista, Chcę żyć w normalnym świecie, a nie jakimś gównie gdzie każdy debilizm władzy trzeba obchodzić pokrętnymi sposobami.

To nie jest normalne.

Ps. System jest robiony na taki aby nie można go było obejść. A przynajmniej nie bez władzy, koneksji i pieniędzy.
@Andrzej_Zielinski, to żyj w normalnym świecie póki jest, a nie sie zawczasu zamartwiasz. I tak kijem rzeki nie zwrócisz.
@rencista, No właśnie żyję (jeszcze), oglądam jak ten świat zanika i nie podoba mi się to.

- Rose, moja droga. Titanic tonie. Musimy coś zrobić, ratować się!

- Jack mój ukochany, jeszcze nie jesteśmy pod tą lodowatą wodą żyj chwilą i nie martw się przyszłością.
@Andrzej_Zielinski, łatwiej i przyjemniej sie żyje kiedy sie zwraca uwage na to co sie podoba. Może w te wavestrune?
@rencista, no kiedyś tego nie było ale były widły i pochodnie. Skierowane na siebie nawzajem. Ale nie zawsze. Czasem operatorzy wideł i pochodni reflektowali sie kto był pomysłodawcą "dziel i rządz" i wtedy niespodziewanie operator słowa stawał się mimowolnym chwilowym właścicielem miecza od wewnetrznej strony wlasnego ciała.

Powoli zmierzamy w tym kierunku. Male plotki kiedys, juz niedlugo bedziemy na etapie płotek z kasty np. "poleci łeb" jakiegos bedziego lub prokuratora (obstawiam prokuratora i to najpierw wersji żeńskiej) a dalej bedzie wyzsza ranga jak ucisk bedzie na tyle duzy ze siegnie aż poziomu "elyt" rzadzacych i ich ochrony ktora bedzie na tyle nisko ze ich bedzie chciala zarżnąć. Stety niestety to perspektywa długich lat jak pokazuje nauka.
@rencista, Jest jest i to nie jest postęp techniczny to jest postęp totalitarnej kontroli.

Są powtórzę - są jak najbardziej sposoby do uczynienia "elektronicznego pieniądza" częściowo zdecentralizowanym i anonimowym przynajmniej dla kupującego. A gdyby rządy i banki nie były zafiksowane na kontroli to i dla sprzedającego też - już w formie podobnej do karty płatniczej.

@Andrzej_Zielinski słusznie jednak zauważa,że wygląda to jak "przygrywka do czasów ostatecznych". I słusznie.

Bo te wynalazki to celowa zagrywka żydosatanistów i satanistycznych "biblijnych" protestantów którzy żeby "przyspieszyć paruzję" postanowili zrealizować scenariusz "końca świata" na swoich warunkach.Ot co !

I tak kijem rzeki nie zwrócisz.


@rencista: Tak szczerze to gdybym podobnie jak @Andrzej_Zielinski nie był związany problemami szarej egzystencji i finansów mimo wszystko spróbowałbym. Bo widzisz - odpowiednio wielki kij,lub seria kijów włożony w odpowiednie miejsce rzeki może i nie zawróci ale przekierować ją może. Problem polega na tym,że trzeba by się temu oddać bez reszty. I w tym leży pies pogrzebany. To robota na pełen etat i to przerastająca 1 osobę.Nawet tą jedną osobę która czuła by się na siłach ten jeden kij a właściwie pal w tą rzekę wbijać i która właśnie z tobą pisze.

@Codziennie_cos_nowego : Zazwyczaj było to tak,że nie orientowali się sami z siebie tylko ktoś ambitny im pomagał. Zwykle te ambicje wynikały z tego,że to był kolejny "operator słowa",ale nie zawsze. Szczerze ten scenariusz jest najprostszy i najbardziej wykonalny - problem w tym,że obecni operatorzy gotują nas jak żabę i odpowiedzią powinna być nie rewolucja (bo ta nie dostanie wsparcia normictwa) a kluczowo ukierunkowany SABOTAŻ.