#ciekawostki #teoriespiskowe #szurymialyracje
Tymczasem na "Museum of the future" w Dubaju. 2026
Tak wygląda twój nowy portfel na "pieniążki". Płatność "telepatyczna" przy połączeniu z mózgiem.
Niby ficzer podskórny ale wygląda jak #cyberpunk ... a co do możliwości nowego bezgotówkowego systemu płatności. Wypowiadałem się o tym tu:
----------------------------
http://lurker.land/post/v8jks6ak0nwk#post-v8jks6ak0nwk
---------------------------
~ Biblia Ap; 13,16-18
Tymczasem na "Museum of the future" w Dubaju. 2026
Tak wygląda twój nowy portfel na "pieniążki". Płatność "telepatyczna" przy połączeniu z mózgiem.
Niby ficzer podskórny ale wygląda jak #cyberpunk ... a co do możliwości nowego bezgotówkowego systemu płatności. Wypowiadałem się o tym tu:
----------------------------
http://lurker.land/post/v8jks6ak0nwk#post-v8jks6ak0nwk
---------------------------
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.
~ Biblia Ap; 13,16-18
Pajonk_STRACHU
3
Nadal będę uparcie stał przy swoim że żyjemy na schyłku w #czasyostateczne a system, który coraz bardziej się domyka, centralizuje jest fazą wejściową do #wielkiucisk
Andrzej_Zielinski
1
Pajonk_STRACHU
1
Andrzej_Zielinski
2
Przeszedłem już kiedyś NDE (przeceniłem swoje zdolności pływackie). Po drugiej stronie jest piękne światło. Jedyny minus tego zdarzenia które żadnego z nas nie ominie jest, ze przejście bywa bolesne nieprzyjemne i długie.
Ewentualnie mi życz bym miał dużo kasy. To się zawsze przydaje za życia.
Pajonk_STRACHU
1
rencista
0
Andrzej_Zielinski
3
Co to za postęp gdy przestajesz być człowiekiem a stajesz się niewolnikiem (a nawet gorzej bo zwykłym mięsem) w bezpostaciowym systemie korporacyjno-rzadowym ktory dąży do regulacji każdego aspektu twojego życia?
rencista
1
Andrzej_Zielinski
1
To nie jest normalne.
Ps. System jest robiony na taki aby nie można go było obejść. A przynajmniej nie bez władzy, koneksji i pieniędzy.
rencista
0
Andrzej_Zielinski
1
rencista
1
Codziennie_cos_nowego
1
Powoli zmierzamy w tym kierunku. Male plotki kiedys, juz niedlugo bedziemy na etapie płotek z kasty np. "poleci łeb" jakiegos bedziego lub prokuratora (obstawiam prokuratora i to najpierw wersji żeńskiej) a dalej bedzie wyzsza ranga jak ucisk bedzie na tyle duzy ze siegnie aż poziomu "elyt" rzadzacych i ich ochrony ktora bedzie na tyle nisko ze ich bedzie chciala zarżnąć. Stety niestety to perspektywa długich lat jak pokazuje nauka.
rencista
0
keeetko
1
Są powtórzę - są jak najbardziej sposoby do uczynienia "elektronicznego pieniądza" częściowo zdecentralizowanym i anonimowym przynajmniej dla kupującego. A gdyby rządy i banki nie były zafiksowane na kontroli to i dla sprzedającego też - już w formie podobnej do karty płatniczej.
@Andrzej_Zielinski słusznie jednak zauważa,że wygląda to jak "przygrywka do czasów ostatecznych". I słusznie.
Bo te wynalazki to celowa zagrywka żydosatanistów i satanistycznych "biblijnych" protestantów którzy żeby "przyspieszyć paruzję" postanowili zrealizować scenariusz "końca świata" na swoich warunkach.Ot co !
@rencista: Tak szczerze to gdybym podobnie jak @Andrzej_Zielinski nie był związany problemami szarej egzystencji i finansów mimo wszystko spróbowałbym. Bo widzisz - odpowiednio wielki kij,lub seria kijów włożony w odpowiednie miejsce rzeki może i nie zawróci ale przekierować ją może. Problem polega na tym,że trzeba by się temu oddać bez reszty. I w tym leży pies pogrzebany. To robota na pełen etat i to przerastająca 1 osobę.Nawet tą jedną osobę która czuła by się na siłach ten jeden kij a właściwie pal w tą rzekę wbijać i która właśnie z tobą pisze.
@Codziennie_cos_nowego : Zazwyczaj było to tak,że nie orientowali się sami z siebie tylko ktoś ambitny im pomagał. Zwykle te ambicje wynikały z tego,że to był kolejny "operator słowa",ale nie zawsze. Szczerze ten scenariusz jest najprostszy i najbardziej wykonalny - problem w tym,że obecni operatorzy gotują nas jak żabę i odpowiedzią powinna być nie rewolucja (bo ta nie dostanie wsparcia normictwa) a kluczowo ukierunkowany SABOTAŻ.