Zaloguj
Dołącz
lcoyote
5 lat
2
111
Udostępnij
Zgłoś
#heheszki
#grafika
#plakaty
#polityka
Ciąg dalszy zabawy z grafiką
Rozwiń
4
SORTOWANIE KOMENTARZY:
Najlepiej oceniane
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej odpowiadane
Aktywne dyskusje
Skomentuj
lcoyote
5 lat
Udostępnij
Zgłoś
1
@Zygmund
, je ne pomprone pas (czyli nie rozumiem) słowa "fajen"
Mam bardzo dużo grafiki SVG zbieranej przez lata i troszkę umiejętności nabytych z praktyce w Gimp i Libreoffice. Reszta - to dużo wolnego czasu ... no i chęci dobrej zabawy.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Zygmund
5 lat
Udostępnij
Zgłoś
1
@lcoyote
,
Fajen, w czym robisz?
Rozwiń
ODPOWIEDZ
MENU
Strona główna
Mikroblog
LURKER
Idea serwisu
Regulamin
Polityka prywatności
Pomoc & FAQ
Motyw klasyczny
Lurker © 2026
POWERED BY
HTMX
lcoyote
1
Mam bardzo dużo grafiki SVG zbieranej przez lata i troszkę umiejętności nabytych z praktyce w Gimp i Libreoffice. Reszta - to dużo wolnego czasu ... no i chęci dobrej zabawy.
Zygmund
1
Fajen, w czym robisz?