@Zygmund, je ne pomprone pas (czyli nie rozumiem) słowa "fajen"
Mam bardzo dużo grafiki SVG zbieranej przez lata i troszkę umiejętności nabytych z praktyce w Gimp i Libreoffice. Reszta - to dużo wolnego czasu ... no i chęci dobrej zabawy.
@lcoyote,
Fajen, w czym robisz?