@Pajonk_STRACHU, kraj posiadany przez kogoś z zewnątrz
@waldy33, No właśnie. Więc skoro to jest prywatna firma to dlaczego Polacy mają na coś takiego łożyć?

Żeby ta organizacja rzeczywiście służyła Polakom... "po owocach ich poznacie" i co widzimy?

Ze jest wręcz odwrotnie do tego co niby ślubują na przysiędze.