@Andrzej_Zielinski, Fraktale lepsze są w gifie chciałam wgrać ale rating mi nie pozwala

Serio @Thanos takie ograniczenia toż to gorzej niż na portalu z CP ale macie linka http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Self-Similarity-Zoom.gif
@czarna_mamba, animowane GIF-y są od 1k ratingu, to celowe zabezpieczenia. Jest dobrze, tak jak jest

możesz wrzucić linka... aha, wkleiłaś linka, aha, no i jest OK
@Thanos, a szkoda bo mam wiele gifów z kotkami
@czarna_mamba, no to musisz podnieść sobie rating z lekka. 1k to niewiele. Masz tutaj konto już baaardzo długo, dziwne że jeszcze nie masz 1k

(oho, zaraz 6 latek wskakuje )
@Thanos, nie jest dziwne konto mam długo ale wolę u konkurencji z upośledzoną moderacją dzięki takim użytkowaniom jak mtelisz wyzywających mnie od szmat. Przyszłam zobaczyć czy coś się zmieniło, coś mały ruch ilu jest aktywnych użytkowników?
@czarna_mamba, tak, ruch malutki (na Lurku bez zmian, stali bywalcy tylko tu siedzą). Niewiele się dzieje.
@czarna_mamba, Akurat nie miałem animowanego fraktalu. Zwykle skupiam się na obrazach statycznych W rozszerzeniu gif. masz obraz ruchomy ale sporo traci na jego jakości.

Kurcze, dość dawno temu trochę bawiłem się w robienie animowanych gifów. Niestety już nie mam programów na których to robiłem.

Najlepsze te w stylu statyczny obraz wysokiej rozdzielczości i tylko jakiś jego element jest ruchomy. Te gify to pik. 👌
@Andrzej_Zielinski, fraktaleeeee, to jest gruby temat