@Thanos, nie jest dziwne konto mam długo ale wolę u konkurencji z upośledzoną moderacją dzięki takim użytkowaniom jak mtelisz wyzywających mnie od szmat. Przyszłam zobaczyć czy coś się zmieniło, coś mały ruch ilu jest aktywnych użytkowników?
@czarna_mamba, Akurat nie miałem animowanego fraktalu. Zwykle skupiam się na obrazach statycznych W rozszerzeniu gif. masz obraz ruchomy ale sporo traci na jego jakości.
Kurcze, dość dawno temu trochę bawiłem się w robienie animowanych gifów. Niestety już nie mam programów na których to robiłem.
Najlepsze te w stylu statyczny obraz wysokiej rozdzielczości i tylko jakiś jego element jest ruchomy. Te gify to pik. 👌
czarna_mamba
2
Serio @Thanos takie ograniczenia
Thanos
2
możesz wrzucić linka... aha, wkleiłaś linka, aha, no i jest OK
czarna_mamba
2
Thanos
1
(oho, zaraz 6 latek wskakuje
czarna_mamba
2
Thanos
1
Andrzej_Zielinski
1
Kurcze, dość dawno temu trochę bawiłem się w robienie animowanych gifów. Niestety już nie mam programów na których to robiłem.
Najlepsze te w stylu statyczny obraz wysokiej rozdzielczości i tylko jakiś jego element jest ruchomy. Te gify to pik. 👌
Skalp
3