Podobno dzisiaj rocznica jak Anielewicz i Edelman za kasę z wydanych niemcom Polaków kupili chore ilości wódy trochę amunicji, najebani postrzelali w niebo, a główny ściek ogłosił to "powstaniem"
Ukraińcu, po co się w ogóle odzywasz dając jedynie świadectwo dla potomków Akcji Wisła. Skończysz jak śmieć @Ni66ato, który po tysiącach minusów dał sobie spokój z pluciem ukraińską nienawiścią.
To już lepszą robotę dla Akcji Wisła robi @tk95, jest może i upierdliwy i też dostaje minusy, ale jednak wykazuje się swoistym taktem i w ten sposób rozsiewa wrażenie, że nie cała Akcja Wisła jest zjebana.
@LocalHostError, Pizdy to twoi koledzy z wojska ubierający damskie ciuszki,przypalający papierosami i dźgający gwoździami bardzo groźne dla nich noworodki i wysyłający drona na jednorękiego starca w ruinach bo ma przewagę liczebną - on jest jeden a ich było tylko kilku/kilkunastu !
Notabene starzec nie miał już amunicji a i tak był bliski rozjebania im tego drona-zabójcy tym rozładowanym karabinem zastosowanym jako prymitywna pałka. Był waszym wrogiem - prawda.Ale wasz brak honoru to wasza hańba.
Całe to wasze powstanie w gettcie bez pomocy nas Polaków na których plujesz byłoby żałosnym piskiem myszy bez nas - wasi nie mieliby pewnie broni mieliby ją tylko wasi "policjanci" którzy brali udział w mordowaniu waszych cywili - co potem wy puściliście im płazem zamiast potraktować jak Eichmanna. Mieliby ją tylko naziści którzy waszych mordowali. Broń dostarczało waszym nasze AK. Potem to samo AK szło z siekierami na bunkry w 1944. Może nie przez was bo i tak broni brakowało - ale kto z was żydów poświęca się dla obcego.A mimo to wy nas nie znosicie. Za co ? Jak wobec waszej postawy nie zostać antysemitą ? I to dlatego dziś jestem antysemitą.Dlatego.
W przeciwieństwie do innych ja bym nawet to wasze powstanie szanował,gdyby nie to,że dzieci i wnuki ofiar postanowiły zostać katami zamiast nie dopuszczać,by kiedykolwiek ktoś jeszcze coś takiego robił. Robił nie tylko wam ale i innym. I plujecie na tych z których niektórzy wam pomagali,a inni jeśli nie pomogli to głownie dlatego że groził im ten sam los co wam i ratowali najpierw siebie - co wy byście zrobili sami,ale nam jako "mniej wartościowym gojom" nie wolno - prawda ?
Sami siejecie wokół siebie nienawiść @LocalHostError. Tak.Jestem twoim wrogiem dzisiaj. Ale nie chcę waszej totalnej zguby.Nawet wy żydzi możecie się nawrócić. Nikt nie żąda koniecznie zmiany wiary,ale postępować może możecie inaczej ? Może powinniście spróbować choćby po to,by... ocalić sami siebie ?
To nie podstęp.To propozycja handlowa win-win: za waszą uczciwość wasze całe głowy i nasze czyste sumienie.
Nie chcę nienawidzić. Ale prawdziwe pojednanie chyba wymaga obu stron ?
LocalHostError
-7
Twoja_Starazolin
4
DarrDarek
4
Ukraińcu, po co się w ogóle odzywasz dając jedynie świadectwo dla potomków Akcji Wisła. Skończysz jak śmieć @Ni66ato, który po tysiącach minusów dał sobie spokój z pluciem ukraińską nienawiścią.
To już lepszą robotę dla Akcji Wisła robi @tk95, jest może i upierdliwy i też dostaje minusy, ale jednak wykazuje się swoistym taktem i w ten sposób rozsiewa wrażenie, że nie cała Akcja Wisła jest zjebana.
keeetko
2
Notabene starzec nie miał już amunicji a i tak był bliski rozjebania im tego drona-zabójcy tym rozładowanym karabinem zastosowanym jako prymitywna pałka. Był waszym wrogiem - prawda.Ale wasz brak honoru to wasza hańba.
Całe to wasze powstanie w gettcie bez pomocy nas Polaków na których plujesz byłoby żałosnym piskiem myszy bez nas - wasi nie mieliby pewnie broni mieliby ją tylko wasi "policjanci" którzy brali udział w mordowaniu waszych cywili - co potem wy puściliście im płazem zamiast potraktować jak Eichmanna. Mieliby ją tylko naziści którzy waszych mordowali. Broń dostarczało waszym nasze AK. Potem to samo AK szło z siekierami na bunkry w 1944. Może nie przez was bo i tak broni brakowało - ale kto z was żydów poświęca się dla obcego.A mimo to wy nas nie znosicie. Za co ? Jak wobec waszej postawy nie zostać antysemitą ? I to dlatego dziś jestem antysemitą.Dlatego.
W przeciwieństwie do innych ja bym nawet to wasze powstanie szanował,gdyby nie to,że dzieci i wnuki ofiar postanowiły zostać katami zamiast nie dopuszczać,by kiedykolwiek ktoś jeszcze coś takiego robił. Robił nie tylko wam ale i innym. I plujecie na tych z których niektórzy wam pomagali,a inni jeśli nie pomogli to głownie dlatego że groził im ten sam los co wam i ratowali najpierw siebie - co wy byście zrobili sami,ale nam jako "mniej wartościowym gojom" nie wolno - prawda ?
Sami siejecie wokół siebie nienawiść @LocalHostError. Tak.Jestem twoim wrogiem dzisiaj. Ale nie chcę waszej totalnej zguby.Nawet wy żydzi możecie się nawrócić. Nikt nie żąda koniecznie zmiany wiary,ale postępować może możecie inaczej ? Może powinniście spróbować choćby po to,by... ocalić sami siebie ?
To nie podstęp.To propozycja handlowa win-win: za waszą uczciwość wasze całe głowy i nasze czyste sumienie.
Nie chcę nienawidzić. Ale prawdziwe pojednanie chyba wymaga obu stron ?
Alpragen
8
DarrDarek
7
Czosnkowski z domu Arens
Sudoku
5