Takich trzech, jak nas dwóch, nie ma ani jednego.

#heheszkipolityczne

15

@aleqsandrov,

to te elektrownie od Westinghousa?

Mamy pod ziemią sporo geotermii (co prawda 2-3 km pod ziemią ale dziś to nie problem bo ropę wydobywa się i z 8 km ) czyli od razu ugotowaną wodę więc budowa elektrowni atomowej jest bez sensu.
@aleqsandrov, po co nam 3 jak dwie pracują na pół gwizdka a poza tym świat ma darmowy prąd z gniazdka???
@aleqsandrov, no i dobrze, bo od dobrobytu i taniego prądu jeszcze by się Polakom w głowach poprzewracało