Zaloguj
Dołącz
aleqsandrov
rok temu
3
216
Udostępnij
Zgłoś
Takich trzech, jak nas dwóch, nie ma ani jednego.
#heheszkipolityczne
Rozwiń
15
SORTOWANIE KOMENTARZY:
Najlepiej oceniane
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej odpowiadane
Aktywne dyskusje
Skomentuj
Sudoku
rok temu
Udostępnij
Zgłoś
0
@aleqsandrov
,
to te elektrownie od Westinghousa?
Mamy pod ziemią sporo geotermii (co prawda 2-3 km pod ziemią ale dziś to nie problem bo ropę wydobywa się i z 8 km ) czyli od razu ugotowaną wodę więc budowa elektrowni atomowej jest bez sensu.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
waldy33
rok temu
Udostępnij
Zgłoś
5
@aleqsandrov
, po co nam 3 jak dwie pracują na pół gwizdka a poza tym świat ma darmowy prąd z gniazdka???
Rozwiń
ODPOWIEDZ
pentakilo
rok temu
Udostępnij
Zgłoś
6
@aleqsandrov
, no i dobrze, bo od dobrobytu i taniego prądu jeszcze by się Polakom w głowach poprzewracało
Rozwiń
ODPOWIEDZ
MENU
Strona główna
Mikroblog
LURKER
Idea serwisu
Regulamin
Polityka prywatności
Pomoc & FAQ
Motyw klasyczny
Lurker © 2026
POWERED BY
HTMX
Sudoku
0
to te elektrownie od Westinghousa?
Mamy pod ziemią sporo geotermii (co prawda 2-3 km pod ziemią ale dziś to nie problem bo ropę wydobywa się i z 8 km ) czyli od razu ugotowaną wodę więc budowa elektrowni atomowej jest bez sensu.
waldy33
5
pentakilo
6