Nie ma kasy na naukę w tym kraju.youtu.be

Posłuchajcie, jak to Ministerstwo Nauki nie ma 600k na jedyny funkcjonujący w Polsce radioteleskop. K...wa na kluby swingersów się znalazły a taka instytucja musi żebrać.

http://youtu.be/STYIfsXDiQQ?si=5z3Af_kz9o6P0tEi

#nauka #pieniądze #nieśmieszna

21

@TolexB,

Ta banda sqrwysynow za poprzednich swych rządów skasowała Ośrodek Łączności Satelitarnej w Psarach.

Wszystko poszło na zlom.

Pewna szkoła wtedy poprosiła o przekazanie jej, zamiast na złom, kilkunastometrowej anteny. Sami se przyjadą, zdemontują i zabiorą.

NIE.

Szczynukowicz (ksywa Komorowski) wraz z kundlem Tuskiem i resztą tej bandy złodziei, oszustów i krętaczy odmówili.

Teraz też tak będzie.

Zakładam, ze forsę dadzą na jakiś burdel byle nie wspomóc normalnej edukacji.
@mtelisz, niestety znam tę historię z Psar ze słyszenia, ale tak było
@TolexB, sprawa jest dziecinnie prosta, pieniądze idą obecnie głownie tam, gdzie można je w duzym stopniu skubnąć i nikt się nie przyczepi, tam gdzie miałyby być w całości wykorzystane na realny sprzęt, a nie na konsulting czy doradzctwo albo marże razy 500% to sie nie kalkuluje zlodziejom to znaczy politykom