Posłuchajcie, jak to Ministerstwo Nauki nie ma 600k na jedyny funkcjonujący w Polsce radioteleskop. K...wa na kluby swingersów się znalazły a taka instytucja musi żebrać.
http://youtu.be/STYIfsXDiQQ?si=5z3Af_kz9o6P0tEi
#nauka #pieniądze #nieśmieszna
http://youtu.be/STYIfsXDiQQ?si=5z3Af_kz9o6P0tEi
#nauka #pieniądze #nieśmieszna
mtelisz
4
Ta banda sqrwysynow za poprzednich swych rządów skasowała Ośrodek Łączności Satelitarnej w Psarach.
Wszystko poszło na zlom.
Pewna szkoła wtedy poprosiła o przekazanie jej, zamiast na złom, kilkunastometrowej anteny. Sami se przyjadą, zdemontują i zabiorą.
NIE.
Szczynukowicz (ksywa Komorowski) wraz z kundlem Tuskiem i resztą tej bandy złodziei, oszustów i krętaczy odmówili.
Teraz też tak będzie.
Zakładam, ze forsę dadzą na jakiś burdel byle nie wspomóc normalnej edukacji.
TolexB
1
motomax
5