Dla przypomnienia trochę historycznej prawdy o Auschwitz i Birkenau

http://lurker.land/post/owq3lwaexr1f
@waldy33, ciekawe czy jak niemieccy antysemici rozpoczęli II WŚ to przy mordowaniu Polaków tłumaczyli, że chodzi im tylko o Żydów?
@Socjaldemokrata, Nie.

Zresztą twoja odpowiedź jest głupia i nieaktualna bo nikt bardziej niż żydzi ze swoją narracją o holokauście nie walczy z prawdą historyczną o hitlerowskim ludobójstwie na Polakach. Określenia takie jak "Polskie obozy" robiące z nas naród winnych a nie ofiar są praktycznie zawsze inspirowane przez żydowskich psedodziennikarzy, pomijanie Polaków i innych nacji jak Rosjanie na pomnikach,zwalczanie krzyży w okolicach Niemieckich Nazistowskich Obozów itd. Tak więc odwoływanie się do tego,że Hitler mordował i Polaków w obronie narracji żydowskiej jest głęboko nieuczciwym zagraniem.

Zresztą te kurwy od Hitlera w dół praktycznie w zdecydowanej większości były de facto powiązane rodzinnie z żydami sefardyjskimi. I są na to porządne historyczne źródła. Również historyków żydowskiego pochodzenia. Podobno Hitler zamordował swoją kuzynkę Geli której zrobił dziecko bo by te cechy semickie wyszły.

Tak naprawdę prawdziwymi ofiarami Hitleryzmu byli Słowianie,a ta garstka żydów to nie było żadne 6 milionów. Samo słowo "holokaust" oznacza "ofiarę całopalną" składaną bóstwom. Dziwną nazwę sobie wybrali na rzekomą zagładę części swojego narodu... Za to bardzo dobrą na ofiarę złożoną celem uzyskania określonego efektu - stworzenia tzw. "państwa izrael".

Hitler był wrogim nam bydlakiem.To jest jasne i oczywiste. W sytuacji jednak gdy żydzi we współpracy z Niemcami chcą na nas Polaków zrzucić winę za zbrodnie Niemieckie i użyć tego jako pretekstu do kolejnej grabieży - a może i kolejnego ludobójstwa - na nas Polakach niech żydy idą do swojego ojca - Diabła - z ich holokaustem
@dsol17,

Tak naprawdę prawdziwymi ofiarami Hitleryzmu byli Słowianie,a ta garstka żydów to nie było żadne 6 milionów.


To iluSłowian i Żydów zginęło twoim zdaniem podczas Holocaustu? Albo np. w samym Auschwitz?
@Socjaldemokrata, Gdybyś uważał na lekcjach historii (chyba że były na Ukrainie), to wiedziałbyś, że Słowian spośród Polaków, Białorusinów i Rosjan zginęło więcej niż 20 milionów. W tym porównaniu ok. 3 mln Żydów to jest zdecydowanie niższa liczba.
@DarrDarek, nie wszyscy Rosjanie to Słowianie. To pisz dokładnie ilu vs ilu.
@Socjaldemokrata,

Z Rosjan europejskich, czyli z jakichś 100 mln, większość ma udział haplotypu słowiańskiego R1a podobny jak wśród Polaków. Rosjanie sami zresztą wcześniej wydzielali Rosjan etnicznych nazwą Ruskie od całości narodu rosyjskiego z nazwą Rossjanie.
@Socjaldemokrata, Samych Polaków nieżydowskiego pochodzenia - 3 miliony około.

Obywateli ZSRR wśród których żydzi to była zdecydowana mniejszość (no chyba,że w partyjnym aparacie ale ten to wiadomo... za bardzo nie ucierpiał) coś 20 milionów. Już samo to wystarcza spokojnie,a jeszcze były ofiary na Bałkanach (choć tam to co najmniej tyle samo zamordowali Chorwaccy Utasze)