#SystemyOperacyjne
ZAPRASZAMYmy ZACHĘCAMYmy DO STWORZENIA SKONSTRUOWANIA PRZEZ SIEBIE SAMEGO SYSTEMU OPERACYJNEGO LINUX MABOX PoLskiego autorstwa pana NAPCOKA chłop chyba wszystko to ogania sam respekt..! Jest niesamowicie konfigurowalny, pozmieniać można dosłownie wszystko. Dobre bo Polskie!
http://pl.maboxlinux.org
http://www.youtube.com/watch?v=aPklRGxegcg&t=66s
ZAPRASZAMYmy ZACHĘCAMYmy DO STWORZENIA SKONSTRUOWANIA PRZEZ SIEBIE SAMEGO SYSTEMU OPERACYJNEGO LINUX MABOX PoLskiego autorstwa pana NAPCOKA chłop chyba wszystko to ogania sam respekt..! Jest niesamowicie konfigurowalny, pozmieniać można dosłownie wszystko. Dobre bo Polskie!
http://pl.maboxlinux.org
http://www.youtube.com/watch?v=aPklRGxegcg&t=66s
CosTamCosTam
1
To manjaro jak widzę. Kiedyś używałem, fajne proste w obsłudze.
tomymy
0
MOŻNA WiEDZiEĆ CO TO ZA dystrybucja SYSTEM..?
bo ponieważ żaden system nam nie wytrzymał dłużej niż rok..
w zasadzie ostatnio LTSC pobił ten rekord bo to jest prawdziwy łyndows nie dla gojów.. ;-)
CosTamCosTam
1
Jest sporo minusów, ale jak już działa, to jest najstabilniejszy jaki miałem. Serwer kiedyś na nim miałem
Choć wszyscy mówią, że przy dzisiejszych optymalizacjach kompilatorów, arch przy kompilacji nie ma znaczenia, pakiety potrzebne też nie narzucają overhead .... to ja tam widzę zyski szybkościowe całości. Bo niewielki, minimalny narzut zwielokrotnia się po ścieżce bibliotek.
Jak dla mnie cud miód i ustawiasz wszystko jak chcesz. Raz ustawisz, to potem w sumie nie przejmujesz się.... chyba, że mega super wersja czegoś wyjdzie i jest zupełnie inny config.