@pentakilo, na twitterze latał ze 2 tyg. temu filmik jak się tłukły.
@pentakilo, to na pewno ruscy organizują dla nich jakieś ichniejsze KSW i płacą im za walki
@pentakilo, to niech się biją pod Donbasem. No ale to polska policja by musiała ich najpierw złapać, a z tym bywa ciężko.
@Socjaldemokrata,
Bójki, upijanie się do nieprzytomności, wymachiwanie pistoletami. Tylko w tym roku policja interweniowała tam 946 razy. - To tylko zabawa - przekonują młodzi Ukraińcy.


Wyluzuj, to tylko igraszki. Jeszcze nie zaczęli na poważnie