Zaloguj
Dołącz
Jak wygląda dojrzały arbuz.
szymonpl
rok temu
5
204
Udostępnij
Zgłoś
Coś na upalne dni.
#ciekawostki
Rozwiń
16
SORTOWANIE KOMENTARZY:
Najlepiej oceniane
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej odpowiadane
Aktywne dyskusje
Skomentuj
Bender_Rodriguez
rok temu
Udostępnij
Zgłoś
0
@szymonpl
,
Mnie tam klepanie arbuzów nigdy nie pomogło. Ale wezmę pod uwagę wasze rady 😁
Wrócę z oceną.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
mtelisz
rok temu
Udostępnij
Zgłoś
1
@szymonpl
,
Że bardziej żółta "dupka" to lepiej?
Tak, ale do tego jeszcze trzeba zobaczyć jak duży jest zrost/punkt (nie wiem jak toto nazwać) na "dupce".
"chłopaki" mają malutkie a "dziewczynki" duże.
"dziewczynki" są słodsze.
To co wystrzałkowane na obrazku ma być duże.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
szymonpl
rok temu
Udostępnij
Zgłoś
0
@mtelisz
, tego nie wiedziałem, brawo za wiedzę.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Mitne
rok temu
Udostępnij
Zgłoś
1
@szymonpl
, Kurdę, nie wkurzaj. Samochód w serwisie, popołudniowa zmiana a arbuzy daleko ode mnie...
Rozwiń
ODPOWIEDZ
pentakilo
rok temu
Udostępnij
Zgłoś
1
@szymonpl
, oprócz tego, dobrze go klepnąć, jak w bębenek i jeśli daje głuchy, pusty odgłos, to jest dojrzały. Poza tym skorupa musi być sprężysta pod naciskiem, wtedy nie jest zgniły 👍🏻
Rozwiń
ODPOWIEDZ
MENU
Strona główna
Mikroblog
LURKER
Idea serwisu
Regulamin
Polityka prywatności
Pomoc & FAQ
Motyw klasyczny
Lurker © 2026
POWERED BY
HTMX
Bender_Rodriguez
0
Mnie tam klepanie arbuzów nigdy nie pomogło. Ale wezmę pod uwagę wasze rady 😁
Wrócę z oceną.
mtelisz
1
Że bardziej żółta "dupka" to lepiej?
Tak, ale do tego jeszcze trzeba zobaczyć jak duży jest zrost/punkt (nie wiem jak toto nazwać) na "dupce".
"chłopaki" mają malutkie a "dziewczynki" duże.
"dziewczynki" są słodsze.
To co wystrzałkowane na obrazku ma być duże.
szymonpl
0
Mitne
1
pentakilo
1