Pod ten piąteczek... Na pohybel czarnym i czerwonym...

Wołam @Sleeve i resztę #alkolurki #pijzlurkerem

13

@Bejdak, Zdróweczko. Ja Tyskie.
@Sleeve, bardzo dobra łomza kupowałem to po 10 sztuk
@ncc, jak śpiewał taki Czesław "mam tak samo jak Tyyyyy"... 2 już zeszły + sikacze małżowiny
@Sleeve, dla nas dwóch to za mało
@ncc, spoko, jak zabraknie to w piwniczce jeszcze się coś znajdzie, zapasy zawsze są na niespodziewanych gości. A jak będzie za mało to i jakaś łycha pewnie gdzieś stoi.
@Blob, Jest nas więcej

Coraz więcej nas

😉💪
@Bejdak, Nie jestem pewny, czy to dobrze, hehehe.
@Blob, w życiu trzeba wyluzować... Piątek to dobry czas na czill
@Bejdak, Gorzej, gdy "piątek" jest każdego dnia. http://www.youtube.com/watch?v=gWCLIFDGbbA

Wpis został usunięty przez autora

@Bejdak, i namówił zaraz lecę po drina