@Len, Wg. mnie za to co zrobił powinien dostać dożywocie. W sensie dożywotnią pensję w wysokości średniej krajowej, wypłacaną co miesiąc w ramach podziękowania za zasługi dla państwa.
@Len, dobry czlowiek.