@kamikaze2, a taki był fajny 4 miesiące temu. Jak go pytali, czy świece hanukowe w sejmie zapali. A jak to na Ukraińców najeżdżał. A teraz Izrael to nasz przyjaciel i Ukrainę trzeba wspierać i ruskich nienawidzić, bo jakby nie Ukraina to ruskie już by atomówkę w Polskę wystrzelili.
@kamikaze2, to święto jest jeszcze w miarę neutralne. A i tak prędzej mi kaktus w ogródku wyrośnie, niż się od Netanjahu doczekamy życzeń w rewanżu.



nie uprawiam ogródka

@nexT, Jeżeli w PL wybuchnie atomówka to będzie życzył aby nie było ofiar w żydach.
@kamikaze2, taka rola prezydenta. Składanie życzeń 1000 różnym grupom społecznym, wyznaniowym i tak dalej.
@Socjaldemokrata, Za 4 miechy będę mieć urodziny może mi też pożyczy.

Fun fact.

Od Dudy mam bombkę bożonarodzeniową. Można? Można