we Wrocławiu był pochód patriotów polskich, gdzie jakaś szmata nadzorująca z pochodzeniem zapewne z Akcji Wisła lub z Chazarów dała znak policji do przerwania marszu dosłownie zaraz po rozpoczęciu, bo jakiś patriota krzyknął hasło "czołem Wielkiej Polsce".
Te kurwy otwarcie działały przeciw narodowi polskiemu już 10 lat temu i nikt z kurwami nic nie robił, aż przyszedł czas wojny banderowskiej o Donbas i wtedy już każda obca szmata bez żadnych obaw wywieszała na polskich urzędach ukraińskie szmaty podległości Polski pod Upadlinę.
@Twoja_Starazolin, kto nie kochał ukrauiny to ban Słowo Wołyń - ban, prawda o ukrainie - ban, poddawanie w wątpliwość ukraińskiej propagandy - ban. Było ciekawie
@waldy33, Przecież to brzmi jak wypok 2.0 Myślałem że po białkowym rozłamie przyszła tu społeczność od 4konserwy i kuców. Chyba że to był pojedynczy przypadek i widzimisię jakiegoś przygłupiego moda.
Headcrab
0
Sudoku
1
Alpragen
5
anonekzforczana
3
dlabeki
3
DarrDarek
3
we Wrocławiu był pochód patriotów polskich, gdzie jakaś szmata nadzorująca z pochodzeniem zapewne z Akcji Wisła lub z Chazarów dała znak policji do przerwania marszu dosłownie zaraz po rozpoczęciu, bo jakiś patriota krzyknął hasło "czołem Wielkiej Polsce".
Te kurwy otwarcie działały przeciw narodowi polskiemu już 10 lat temu i nikt z kurwami nic nie robił, aż przyszedł czas wojny banderowskiej o Donbas i wtedy już każda obca szmata bez żadnych obaw wywieszała na polskich urzędach ukraińskie szmaty podległości Polski pod Upadlinę.
Twoja_Starazolin
4
waldy33
6
Twoja_Starazolin
4
waldy33
6
Populus
1