18

@Wujawlade, to był piękny czas, gdy patologiczne zachowania prorosyjskich antypolaków nie były tolerowane.
@Headcrab, za to teraz są tolerowane proukraińskie i antybraunowe w mniemaniu autorów spamu
@Wujawlade, Nawet nie trzeba było ich wyzywać wystarczyło podawać liczby z frontu jak ja.
@Wujawlade, wyzywający? Wystarczyło napisać "Polska jest najważniejsza!" już nie mówiąc o hasłach typu "Wołyń"
@dlabeki,

we Wrocławiu był pochód patriotów polskich, gdzie jakaś szmata nadzorująca z pochodzeniem zapewne z Akcji Wisła lub z Chazarów dała znak policji do przerwania marszu dosłownie zaraz po rozpoczęciu, bo jakiś patriota krzyknął hasło "czołem Wielkiej Polsce".

Te kurwy otwarcie działały przeciw narodowi polskiemu już 10 lat temu i nikt z kurwami nic nie robił, aż przyszedł czas wojny banderowskiej o Donbas i wtedy już każda obca szmata bez żadnych obaw wywieszała na polskich urzędach ukraińskie szmaty podległości Polski pod Upadlinę.
@Wujawlade, To "ciekawie" tu kiedyś było
@Twoja_Starazolin, kto nie kochał ukrauiny to ban Słowo Wołyń - ban, prawda o ukrainie - ban, poddawanie w wątpliwość ukraińskiej propagandy - ban. Było ciekawie
@waldy33, Przecież to brzmi jak wypok 2.0 Myślałem że po białkowym rozłamie przyszła tu społeczność od 4konserwy i kuców. Chyba że to był pojedynczy przypadek i widzimisię jakiegoś przygłupiego moda.
@Twoja_Starazolin, wszyscy moderatorowie filoukraińscy byli, @Thanos ich za późno pogonił ale lepiej późno niż wcale
@waldy33, przypomina mi się jeszcze Enwiadro, o reszcie to już nawet zapomniałam. 😅