@malcolm, to jest na Chiny, czy na inne kraje też.
@kamikaze2, Na Chiny. Robią za wiele i zbyt tanio by Jewropejskie firmy obłożenie podatkami klimatycznymi były w stanie konkurować.

Wyjebać UE z Polski to nasz obowiązek i gospodarczo wyjdzie nam na dobre.