@szymonpl, Zależy jak na to patrzeć. Biorąc pod uwagę, że feministki walczą aby na stanowiskach (nazwijmy to) "dobrze płatnych" było 50/50 zatrudnienia to trzeba przyznać że kolesie nieźle je wyruchali. Technicznie nadal samo chłopstwo, ale feministki nie mogą się już przypierdolić że zbyt mała reprezentacja kobiet.
@szymonpl, @Sol_Ziemi, Pod koniec XIX w. to takich w gabinecie osobliwości albo w cyrku pokazywali.

Wpis został usunięty przez autora

@szymonpl, Chyba reprezentacja lekkoatletyczna kobiet Niemieckiej Republiki Demokratycznej.
@szymonpl, politycy się nie mają podobać ale mądrze rządzić. Tutaj niestety nie ma się czego dobrego spodziewać
@szymonpl, Zjedz kaszkę bo jak nie to mama album wyciągnie
@szymonpl, Wyglądają jak grupa sportowców do zawodów żeńskich
@Andrzej_Zielinski, ten z lewej jest trochę tęgi więc pasowałby do rzutu młotem.
@Andrzej_Zielinski, tylko ten pan z lewej wygląda późnego NRD, te paniszcze z prawej wyglądają jak na głodzie narkotykowym.